Sherlock Holmes 18

Members
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Wolfbait

About Sherlock Holmes 18

 • Rank
  Pathfinder

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Sanırım parçalarına ayrılan etin torbalaeından söz ediyorsunuz. Muhtemelen çürüyordur ya da kim bilir belki de kurtlar çalıyordur. This is Turkish, use your translation program as such.
 2. İnternette 4 yer gösteriyor. Ama ben 2 tane buldum. Birini ustabaşınin yakınındaki iki girişli mağarada. Bir diğerini de o dayanmış ağaçlarla dolu geçidin sonundaki köprüden yukarıda bir sandıkta buldum. Tamamen rastgeleydi ve şansım yaver gitti diyebilirim.
 3. Daha iyi kıyafetlerle bile bir tipiye çıkmam. Neden mi? Çünkü tipinde hiçbirşey göremem!
 4. Türkçe çeviri kullanın Yazdığım dil Türkçe. Because when you write in English, there's a phrase that no one can understand.
 5. Hayır, neden ölüyorlar ki? Sanki içimden bir ses 5.bölümün karantina yönetimi hakkında olacağını hissediyorum. Yani karantina dan kaçan insanları yakalamak ve yerine geri götürmek gibi belki kim bilir "A Way Out" oyunundaki gibi iki kişiyi kontrol edebiliriz.
 6. 1 litre su aşağı yukarı zaten 1 kilo Konservelere de tamam diyebiliriz Hem 4 gazoz 1 kilo eder gidip bir dükkandan bir gazozuna ağırlığına bakabilirsiniz.
 7. Sahil yolundaki asansörlü madende sıkıştım ve bu lanet yerin her köşesini 2-3 kez kontrol etmeme rağmen yok! Birkaç gün içinde çıkışı bulamazsam en iyi kaydımı kaybedicek! 😢😭😢
 8. Aslında hayvan kıyafetlerinden de iyi kıyafetler var ama bulunması çok zor. Bu yüzden en iyi olarak hayvan kıyafetleri görülüyor. Hayvan kıyafetleri giyerseniz ağırlık pek sorun olmayacaktır. Asıl dert bütün ihtiyaç olan teçhizatınızı ayarladıktan sonra gıda taşımak olmalı bence. Aslında tipiye her zaman hazırlıklıyımdır. Yani en azından üzerimde 2 günlük yemek taşımaya gayret ederim. Su her türlü bulunabilir zaten.