Tastarakay

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Wolfbait

About Tastarakay

 • Rank
  Wolfbait
 1. Her haritada 1 tane oluyor. Genellikle gözden uzak yerlerde, kayalık diplerinde bulunuyor. Bulmak için ya adım atmadık yer bırakmayacaksınız ya da şanslı olacaksınız. Ben 2 tanesinin yerini biliyorum. Biri Bozkurt dağına çıkılan halatın olduğu yerde diğeri Gizemli göldeki ofisin yakınında. Ofisi yani gölün oradaki klübeyi arkanıza alınca rayların diğer tarafına geçiyorsunuz. Tepeye çıktığınızda kayanın hemen dibinde.
 2. Kan ve Ayak izlerini takip edeceksin. Barınaktan çıktıktan sonra oduncu kampı yönüne doğru kaçıyor. Oduncu kampından çıktıktan sonra ise gizemli göle gidiyor. 5 tane mermi atmana gerek yok, eğilerek yaklaştıktan sonra 1-2 mermi atman yeterli sonra kaçıyor zaten.
 3. Stalker modunda yeniden oyuna başladım. Bataklık bölgesinde başladım. Şuanlık 22 gündür gizemli gölde yaşam mücadelesi veriyorum. Henüz diğer haritara ayak basmadım. Gizemli gölde bulunan tüm mekanları gezdim. Bağırsak paraziti hariç bir sağlık sorunum yok. Bu parazite bir çare bulmam şart. Ormanda artık Reisi mantarı bulamaz oldum Balık da bir yere kadar idare ediyor. Tavsiyelere açığım.