alicemoguz

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Wolfbait

About alicemoguz

 • Rank
  Wolfbait
 1. alicemoguz

  Mahsur Kalma

  bende dün oyunda 10.günü bitirip 11.güne yaklaşırken hydra dam e gittim oradan bıçak flare vs birşeyler aldım.sonra bunkers leri ararken bir kurtun saldırısına uğradım vurdum vurdum işlemedi en sonunda öldürdü beni.kurta lanet ettim.bir de hazırlıksız yakalandım elime tüfek değilde storm lantern i almışım önümü görmek için.şimdi işin yoksa baştan başla yerleri lootla
 2. dostum şu mystery lake de gizli yerleri biliyorsan söyle yerlerini bi bende gidip deneyeyim.
 3. bence bir tane ev belirle o eve yiyecek su ve tools da önemli olmayanları kullanmayacaklarını koy oraya sonra gittiğinde kullanırsın.yanlız yiyeceklerin kondisyonu %20 ye inerse zehirlenme olabiliyor.ben öyle hayatta kaldım 17 gün kaldım hala duruyor kaydım.
 4. birden fazla çanta taşıma olabilse dayz oyunu gibi.o kadar çok erzak dı aletlerdi giyecekti çok seçenek varki çanta yetmiyor artık.bir de son sürümde arabalar gelmiş onları çalıştırma olursa süper olur.kurtların üzerinden geçer katliam yaparız.bir de madem oyun karda kışda geziyor ayıda koysunlar ayının derisinden post yaparız.farklı haritalar da gelsin tabi.ama onları yürüyerek gezmek yoruyor araba kullanmak şart.araba koyduysanız bir işe yarasın.hood u açıyoruz akü var ama tıklanmıyor.
 5. son sürümde bu mystery lake de camp office i var ray a doğru düz gidin dümdüz tepeyi çıkın hafif sola dönün sonra sol tarafta kayalık bölgenin sınırını takip edin orada bir tane vardı sığınak.içinde 2 tüfek erzak elbise falan vardı.ama orada çıkmazsa rasgele çıkıyor diye çıkmamıştır.
 6. mystery lake de bir tane prepers cache buldum içinde 2 tüfek vardı.birini aldım mermiler de buldum.yanlız o yer internete baktığımda çok varmış ben bir tanesini buldum diğerlerinde yiyecek giyecek vs.varmış.son sürümde 7 güne yaklaştım mystery lake de işimi bitirip coastal highway e doğru yol aldım.şimdi yiyecek suyum çok az artık buradaki erzakları alacağım.balık avlamayı da yaptım 2-3 tane balık aldım 2 tanesini çiğ yedim birinde zehirlendim düzelttim karakteri.o yeşil küçük kulübelerde yerde buz var onu kırıp olta yaptıktan sonra balık alabiliyorsunuz.2kg ağırlığı var balıkların. bana birisi şu prepers cachelerin hepsinin yerini söylesin kesin olan yerleri başka birşey istemiyorum.
 7. 1.53 sürümüydü sanırım önceki sürüm o sürümde 17.günde hayatta kaldım son sürümde 7.gündeyim.balık tutmak falan çok keyifli.19 mermilik tüfeğimde var kurtun kafasından vurunca ölüyor.