yasuo_ninja

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Wolfbait

About yasuo_ninja

 • Rank
  Survivor
 • Birthday 03/02/1994
 1. araştırmayıp sorduğum için kabalık ettiğimin farkındayım biraz da ingilizce bilmememden kaynaklanıyor. cevap verdiğiniz için teşekkürler. tavşan kovalama taktiğim geri tepti alacağım kaloriden fazlasını yaktım ve hala kovalayarak yakalayabilmiş değilim :cry: aslında düşündüm de oyuna başlarken dünya haritası koysalar istediğimiz bölgeyi seçip orada hayatta kalmaya çalışsak güzel olur.tabi yazılım olarak düşündüğümüzde 5-6 tane daha harita yapmaları gerekir. son sorum; etleri dışarıda bıraksam frozen olunca kondisyonu daha uzun oluyor mu?(test edecek kadar uzun yaşayamadım önceki denemelerimde
 2. sende haklısın. dont starve de sonsuz döngü oluyor bir süre sonra hep aynı şeyler oluyordu. bu oyun böyle iyi. yaşayabildiğim kadar yaşayıp ölmek istiyorum :geek: oyunda yaz ı görmeyi çok istiyorum, camp office in yanında yüzerdik sonbaharın yağmurlu günlerinide öyle. mevsim döngüsü gelicek mi, ne zaman gelir haberiniz var mı?
 3. peki scrapt metal bittiğinde nasıl onarabilirim? (tüm eşyaları lootlayıp kullanmadıklarımı harvest ettikten sonra, scrapt metal ve cloth bitince uzun süre yaşayamam herhalde) snare yi bilmediğimden süs diye craft masasının üstüne koymuştum ben tuzağı kurar tavşanları tuzağa kovalarım. umarım işe yarar ( don't starve de de kovalıyorum ) oyunda uzaktan kurtları takip ediyorum. ceylan veya tavşan öldürdüğünü görürsem gidip kurtu kovalayıp eti bi güzel harvest ediyorum teşekkürler
 4. bir sorum daha olucak; snare ne işe yarıyor? birde tavşan nasıl yakalarım tuzakmı yoksa bu
 5. odun toplarken balta kullanmasam ne gibi bir yararı/zararı olur? ileriyi düşünecek olursam balık tutmak istediğimde balta ve bıçak lazım olacak. şimdiden odun için kondisyonunu bitirirsem zorluk yaşamaz mıyım? (9. gündeyim ilk bölgeyi tümden lootladım (3 tane kilitli dolap hariç. levyeyi bulamadım.(tren yolundan sonraki bölgede olsa gerek. silah da öyle)))
 6. uğraşlarınız için gerçekten çok teşekkürler. (hemen yükleyeceğim)
 7. ingilizce biliyor olsam seve seve yardım ederdim ama elimden gelen tek şey size destek vermek.
 8. belki bir işe yaramasa da ben içime sindiği için etleri dışarıda bırakıyorum kondisyon düşünce toparlaması zor oluyor bana göre.
 9. biraz abartımı olur bilemem ama oyunda mevsim döngüsü olmasını çok isterim. birde çiftçilik gibi olaylar hayati önem taşıyor hem sınırsız kaynak olmuş olur. meyve ağaçları da çok önemli bence. tabi oyunda sürekli kar olursa nasıl olur bilemem. çiftçilik, meyve ve kış terimleri aklıma sera kavramını getiriyor. sera da olsa fena olmazdı baya birşeyler istedim :lol:
 10. merhaba. +1 türkçe dil desteği bsc de oyun serilerine bakarken rastladım. izlemeye başlayınca acayip heyecanlandım bir dahaki günü dört gözle bekler oldum don't starve oyununu da oynuyorum yeni şeyler çıkarsalarda 150 günden sonrası sıkıcı bir döngü oluşturmaya başlıyor. umarım bu oyun dengeyi sağlayabilir.