rwenzori

Members
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Wolfbait

About rwenzori

 • Rank
  Prepper
 1. 230 MB' lık bir güncelleme daha gelmiş. Hocam güncelleme notlarını çeviriyor musunuz?
 2. Dostum eline sağlık, çok güzel olmuş.
 3. Teşekkürler... Pilgrim seçeneği bana hitap ediyor, sanırım harita büyüdükçe bu mod çok daha keyifli olacak.
 4. Büyük güncelleme ile gelmemesi için hiçbir sebep yokken, almanca ve rusça' yı dahil etmelerine rağmen, Türkçe' yi yine koymamaları hoşuma gitmedi. Para vererek aldığım oyunlarda kendi dilimin olmaması da hoşuma gitmiyor. Sonra korsana hayır, e kardeşim sen bana oyunu, benim dilimde anlatmazsan ben bu oyundan ne anlayacağım, hikayesi vs sini anlamadığım oyunlara bir ton para verecekte değilim.
 5. Exp. modunu ve diğerlerini açıklar mısınız? Çevrilen güncelleme notları oldukça yetersiz.
 6. Adı büyük kendi küçük bir güncelleme daha. 18 güncelleme almış ama hala oyuncuları oyunda tutacak, oyunu oynattiracak şeyler yok. İhtiyaçlara yönelik bir yenilikte yok. Bu kafayla giderlerse oyuna girmeye bile gerek yok, güncelleme notlarını okumak yeterli. :!:
 7. Evet orasıda doğru, insan daha çok oynamak istiyor ama sınıra çabuk ulaşıyorsun.
 8. Yeni güncelleme için tarih içerik bilgisi var mı, bir yerden sonra sıkıyor.
 9. rwenzori

  v.170 Hotfix

  Kurtla ile olan mücadelede kondisyonu inanılmaz düşüyor, ilkyardım yapayım diyesiye kadar ölüyorsun, kaçtır bu yüzden ölüyorum. :twisted:
 10. rwenzori

  Mahsur Kalma

  Uzun süre kalabilirim, fazlasıyla etim var filan derken, susamaya başladım ve uykudan sonra tehlikeli bir hal almaya başladı, anlaşılan daha erken ayrılmam gerekiyordu, bulmak için inanılmaz zorluklar çektiğim dağ evinden. Bir selam ve son bir bakış ile yollara düştüm. Susuzluğun verdiği panik ile ters orantılı olarak doğru adımlar eşliğinde, akşam üzeri Camp Office' e ulaştım. Akşam oluyordu ve susuzdum, donmuş gölden buz bulabilirdim ama hava karanlıktı, zemin kırılabilirdi ve o karanlıkta kurt tehlikesini göze alamıyordum, diğer taraftanda ölüm tehlikesi vardı...
 11. rwenzori

  Mahsur Kalma

  Hazırlıksız yakalanmaniz kötü olmuş, kurt affetmiyor. Dövüş sistemini belki panikten hala kavrayamadim. Elinde yanan flare de olsa saldırıyor artık kurtlar. Tüfek ile beni farkedip üstüme geldiğinde indiriyorum, uzaktan vurmak zor olabilir.
 12. rwenzori

  v.170 Hotfix

  Etlerin kondisyonunu kaybetmesini engellemek için bir yol var mı acaba, çantada ufak ufak kotulesiyor doğal olarak. Buzdolabı ise yarar mı denemedim, veya pişmiş olarak saklarsak faydası olur mu?