hunglasx

Pre Early Access
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Wolfbait

About hunglasx

 • Rank
  Pathfinder
 • Birthday January 26

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. yama 18.01.2016 itibariyle güncel! herkese iyi oyunlar! (gecikme için özür diliyorum.)
 2. hata hakkında bir bilgim yok, test etmedim. o yüzden üzgünüm... ayrıca bugüne kadar -daha önceden ingilizce yahut başka forumlarda söylenmediyse- tüm istekleri, önerileri ilettim. ancak net geri dönüşler alamadığım için buraya yazmıyorum. baya bir birikti, o yüzden bundan sonra yazacağınız istek ve önerilerde lütfen yazmadan evvel konuya göz atın. daha önce yazılmış olan şeyleri tekrar yazmayalım. herkese iyi oyunlar!
 3. bir sonraki çeviri güncellemesinde düzeltilecek, çok teşekkürler!
 4. çok gelen bir şikayet. henüz yapımcı tarafından gelen bir açıklama yok. bekleyip göreceğiz gelişmeleri...
 5. Ufak tefek birkaç hata düzeltildi. 13:45 itibariyle güncel.
 6. Buralara pek bakamadım hocam bir süredir, kusura bakma. Ancak şunu söyleyebilirim, hikaye modunda zaten bu tip NPC'ler olacak. Yani başka kişilerle de tanışacağız. Sandbox modu içinse böyle bir şey şuan için düşünülmüyor. İleride eklenir mi, orasını bilemiyorum. Önerin için teşekkürler!
 7. Çeviri 31.10.2015 tarihi itibariyle güncel! Oyunda bulunan ufak tefek hatalar olabilir zira oyunu bir süredir oynayamadığım için (yoğunluktan) bazı kelimelerin oyun içerisinde nerede kullanıldığına dair fikrim olmadan çevirdim. O yüzden "çeviri hatası" var diyip geçiştirmekten ziyade o çeviri hatalarını bana bildirirseniz hemencecik onları düzeltirim. Bu konuda şüpheniz olmasın. Herkese iyi oyunlar!
 8. güncelleme notlarını çevirmeyi bıraktım ne yazık ki. yapmam gereken işler dolayısıyla çeviriye dahi zar zor vakit bulabiliyorum. o yüzden üzgünüm
 9. çeviri 16.09.2015 tarihi itibariyle güncel. yeni gelen güncellemenin kelimeleri henüz belli olmadığı için çeviremedim. belli olunca onu da güncelleyeceğim. herkese iyi oyunlar!
 10. 2015 sonu gibi bir tarih vardı ancak sanırım gecikecek. hikaye modunda olacak şeylerden birkaçı olarak şunları diyebilirim; -birçok karakterle karşılaşacağız. -kanada'nın kuzeyinde yaban hayatın içerisinde olacağız ve buradan kurtulup hayatta kalmaya çalışacağız. -yapmamız gereken seçimler olacak. -zorlayıcı olacak. bana sorarsan benim tahminim yeni senenin başları gibi çıkması yönünde olur.
 11. güncellemeler genellikle bug-fix üzerine şuan. bundan sonra gelecek büyük güncellemenin de notlarını paylaşacağım uzun süredir bakamıyordum foruma, tekrardan geri dönüş yaptım. geç cevap için kusura bakma lütfen
 12. Thanks! That's why I love Hinterland so much.
 13. Hi! I translated new words (words that came with last update) and I played game for a while to test it. And then I found these; As you can see, there are some sentences like Time For Harvest or words like Yields, Random. I couldn't find it on Community Localization. These words should be added, I think. Thanks for new update by the way. I'll add more words here if I see new ones.