The Long Dark -- Bölüm 4 : 4.Kısım Hapishaneden Kaçış - Bug

BiosumunUpdatei

Recommended Posts

Merhabalar;

4.Bölüm 4.Kısım da bir hata ile karşılaştım bu hata ilerlememe engel olmakta ve geri yükleme yapmama rağmen sorunu çözemedim.

Bu kısıma ilk giriş yaptığımda senaryo normal şekilde olması gerektiği gibi  ilerliyor fakat ben olayı anlayamadığım için gaza ölüp yeniden hücreden başladığımda Mathis konuşmasını yapıyor kaçıyor ve koridor sonundaki konuşma gerçekleşmiyor. Mathis yok oluyor oradaki parmaklıklar da yok olmuş görünüyor.   

Buna rağmen ilerlemeye çalıştığım da Astride ait kutuyu masadan alamıyorum ve doğal olarak senaryo burada tıkanıyor ve ilerlemiyor. 

Tekrar tekrar bölümü baştan yüklememe rağmen sorun düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de hapishaneden kaçış sırasında üst kat merdivenlerde kalası kapıya sıkıştırırken oyun kalası gösterdi ancak bir türlü alamadım. Bir iki kez yeniden yükleme yapınca sorun düzeldi. 
Tavsiyem Hinterland teknik destek ekibine mail atmanız daha önce sorun yaşadığımda mail atmıştım kısa sürede sorunu çözüp dönüş yapmışlardı.

Yeni hikaye bölümü ya da yeni bölge güncellemesinin ilk zamanları bu tarz sorunlar oluşabiliyor.

• 1 month later...