KASVETLİ KÖRFEZ

EGOLAS

Recommended Posts

Kasvetli körfez haritasında mahsur kaldım. Sürekli aynı yerlerde dolaşıyorum fakat diğer haritalara herhangi bir geçiş yolu bulamadım. Her yeri gezdim detaylı haritada baktım fakat yukardaki kulelerin bulunduğu kısıma veya herhangi başka bir haritya geçiş noktası bulamadım. Bu konuda lütfen bana yardımcı olun harita üzerinde bir işaretleme veya bir tarif verebilirseniz çok memnun kalırım LÜTFEN...

Konserve fabrikasını arkanıza alıp radyo kulesine bakarsanız kulenin soluna doğru gidebilirsiniz. Eğer taş duvarı yakından takip edip sonuna ulaşırsınız oralardaki mağaraların birinden çıkabilirsiniz. Oradaki geçiş harap  ataklığa çıkıyor. Size bir öneri bir sonraki gidişinizde dağ geçidindeki ipten aşağıya inerek (orada ip yok sizin bulmanız gerek) direkt radyo kulesine gidebilirsiniz. Aynı zamanda düşündüren kulenin yanındaki ipli geçiş yerine de bir ip asarsanız gidiş gelişleriniz çok kolaylaşıcaktır. Orayada ip aramayın kulenin kapısının kenarındaki köşede bir ip varmış. Bende bilmediğimden gidip gizemli gölden ip getirmiştim. Şansa farkettin ama geç olmuştu. Bu arada bozkurtlar merdivenlerin ilk katını çıkabiliyorlar dikkatli olun. 

• 2 months later...

Yıkılmış köprü yada konserve fabrikasına sırtını verip haritanın direkt kuzeyine yürürsen ki çok kolay 5 dakika da koşarak ulaşırsın. Şu attığım resimde ki mağaraya ulaşabilirsin. Bu mağara seni harap bataklığa götürecek. Şu an aktif olarak oynadığım survival serisinde kasvetli körfezdeydim şansına ^^ 

deneme.jpg

Artech Youtube

Edited by Artech