BÜYÜK GÜNCELLEME! v.181

hunglasx

Recommended Posts

selamlar, güncelleme hakkında yorumlarınızı ve tartışmalarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

kabaca güncelleme şunları içeriyor diyebiliriz;

-experience modu eklendi, bunun sayesinde pilgrim, voyageur ve stalker seçeneklerinden birisini seçecek ve keşfetmeye dayalı, hayatta kalmaya dayalı bir deneyim edinecekler. bunların hepsi ayarlanmış ve olabildiğince dengelenmiş mekanikler.

-almanca ve rusça eklendi.

-artık yaratabileceğimiz birkaç kıyafet eklenmiş (craft yoluyla); örneğin tavşan derisi eldiveni, geyik derisi bot ve kurt derisi kaban gibi...

-yeni sıcak içecekler eklenmiş; çay, kahve ve çorba. bunları içtiğinizde artık vücudunuz ısınacak ve yorgunluğunuzu giderecek. ek olarak canned beans yani konserve fasulye artık pişirilebilecek.

-artık buz kırılması sonucu suya düştüğünüzde üstünüzdeki kıyafetler ıslanacak ve aniden "freezing" yani donma durumuna geleceksiniz. eğer kıyafetlerinizi ateşte kurutmazsanız donarak öleceksiniz.

-multi-monitör desteği geldi.

ve daha bir sürü ıvır zıvır var. tek tek hepsini yazmaya vakit bulamadım bu sefer, o yüzden önemli olanları yazmak istedim.

sorularınızı da bu başlık altından yöneltebilirsiniz!

Adı büyük kendi küçük bir güncelleme daha.

18 güncelleme almış ama hala oyuncuları oyunda tutacak, oyunu oynattiracak şeyler yok.

İhtiyaçlara yönelik bir yenilikte yok.

Bu kafayla giderlerse oyuna girmeye bile gerek yok, güncelleme notlarını okumak yeterli. :!:

exp. modu harika bir şey! umarım üstüne daha çok giderler bu olayın. Karakterimizi istediğimiz alanda geliştirebilmek çok keyifli olur. Class seçmek ya da meslek seçmek gibi bir olayımız olsa en süperi olur. Aslında ben bunu öneriler kısmına yazayım bi :)

exp. modu harika bir şey! umarım üstüne daha çok giderler bu olayın. Karakterimizi istediğimiz alanda geliştirebilmek çok keyifli olur. Class seçmek ya da meslek seçmek gibi bir olayımız olsa en süperi olur. Aslında ben bunu öneriler kısmına yazayım bi :)

Exp. modunu ve diğerlerini açıklar mısınız? Çevrilen güncelleme notları oldukça yetersiz.

exp. modunda üç tane seçenek var. bu seçeneklerden birisini seçip oyuna giriyorsunuz. pilgrim seçeneğinde hiçbir şekilde hayvanlar size saldırmıyor. genel olarak keşfetmeye dayalı bir oyun oynuyorsunuz. voyageur seçeneğinde eski mantık hakim, vahşi hayvanlar var ve hayatta kalmak zor. en son seçenek olan stalker'da ise hayatta kalabilmek çok çok zor zira hem vahşi hayvanlar hem de diğer hayatta kalma mekanikleri (açlık vs.) çok zorlaştırılmış. kısaca böyle özetleyebiliriz.

exp. modunda üç tane seçenek var. bu seçeneklerden birisini seçip oyuna giriyorsunuz. pilgrim seçeneğinde hiçbir şekilde hayvanlar size saldırmıyor. genel olarak keşfetmeye dayalı bir oyun oynuyorsunuz. voyageur seçeneğinde eski mantık hakim, vahşi hayvanlar var ve hayatta kalmak zor. en son seçenek olan stalker'da ise hayatta kalabilmek çok çok zor zira hem vahşi hayvanlar hem de diğer hayatta kalma mekanikleri (açlık vs.) çok zorlaştırılmış. kısaca böyle özetleyebiliriz.

Teşekkürler...

Pilgrim seçeneği bana hitap ediyor, sanırım harita büyüdükçe bu mod çok daha keyifli olacak.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.