Item Bolluğu

rwenzori

Recommended Posts

Son güncellemelerle eşya, araç gereç, yiyecek, vs ihtiyaç malzemelerinde bir bolluk mu var öyle ki, çantam 45-50 kilo' yu buluyor. :)

Acaba diyorum bir eve yerleşip yemeklerimi yeyip beklesem mi, kısa keşifler filan. Azalmaya doğru da yeni bir ev ararım hemde yağma yaparım...

Son güncellemelerle eşya, araç gereç, yiyecek, vs ihtiyaç malzemelerinde bir bolluk mu var öyle ki, çantam 45-50 kilo' yu buluyor. :)

Acaba diyorum bir eve yerleşip yemeklerimi yeyip beklesem mi, kısa keşifler filan. Azalmaya doğru da yeni bir ev ararım hemde yağma yaparım...

bence bir tane ev belirle o eve yiyecek su ve tools da önemli olmayanları kullanmayacaklarını koy oraya sonra gittiğinde kullanırsın.yanlız yiyeceklerin kondisyonu %20 ye inerse zehirlenme olabiliyor.ben öyle hayatta kaldım 17 gün kaldım hala duruyor kaydım.

spawnlanan item sayısında değişme olmadı ancak coastal highway'de her yer yağmalanacak yer dolu. ben mystery lake'de 30 gün yaptım ve coastal highway'e geçtim. eğer aptallık yapmazsam çok rahat 50 günü bulurum diye düşünüyorum. coastal highway kısmı gerçekten ziyadesiyle basit.

spawnlanan item sayısında değişme olmadı ancak coastal highway'de her yer yağmalanacak yer dolu. ben mystery lake'de 30 gün yaptım ve coastal highway'e geçtim. eğer aptallık yapmazsam çok rahat 50 günü bulurum diye düşünüyorum. coastal highway kısmı gerçekten ziyadesiyle basit.

dostum şu mystery lake de gizli yerleri biliyorsan söyle yerlerini bi bende gidip deneyeyim.

dostum şu mystery lake de gizli yerleri biliyorsan söyle yerlerini bi bende gidip deneyeyim.

oyunun tadını bu şekilde alamazsın. bir şeyleri kendin keşfetmedikçe oyunun anlamı kalmıyor. yine de spoiler içinde veriyorum.

[spoil]http://steamcommunity.com/app/305620/discussions/0/613937306744468046/?insideModal=1[/spoil]

Anladım, teşekkürler.

Dediğiniz gibi şu haliyle oldukça basit, uzun uzadıya gezmeye bile gerek yok.

Yeni başladım mekanları pek bilmiyorum. Tren yolunu takip ettim ve donmuş bir göle kadar geldim. 10 gundur buradayım benzin istasyonun sol çaprazındaki eve 10 gunluk yiyecek içecek yığdım loot oranın az mı yada çokmu bilmiyorum ama daha dolaşmdığım evler var. Erzak biterse golden balık tutmayı ve su işinide kardan cozmeyi planlıyorum. Bir balta daha bulursam ve bir aksilik olmazsa 40 gün hayatta kalabilirim. 50 gün olursa çok lüks olucak ama en azından başarımları tamamlamış olucam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.